Loading
Cabecera

Matches of the day

By clicking on this league, you can access to the season classifications and ranking

By clicking on the matches you access the data generator with data including the league, the current season and the selected home and away teams

Filtro fechas

Vertical Tabs

Horizontal Tabs

 
Germany: Bundesliga
15:30 SC Freiburg - Bayern Munich G  
15:30 Hertha Berlin - Cologne G  
15:30 Borussia M'gladbach - Stuttgart G  
15:30 Bayer Leverkusen - Union Berlin G  
15:30 Schalke - Eintracht Frankfurt G  
15:30 Arminia Bielefeld - TSG Hoffenheim G  
15:30 Augsburg - Werder Bremen G  
Belarus: Premier League
13:30 Neman Grodno - Shakhtar Soligorsk G  
15:30 FC Vitebsk - Energetik-BGU G  
17:30 Torpedo Zhodino - Isloch G  
19:30 BATE Borisov - FK Ruh Brest G  
Croatia: 1.HNL
17:00 Istra 1961 - Slaven Belupo G  
19:05 NK Lokomotiva Zagreb - NK Osijek G  
UAE: Premier League
16:00 Al Fujairah - Al Wahda G  
Spain: Segunda División
16:00 Castellón - Ponferradina G  
18:30 Lugo - Mirandes G  
21:00 Las Palmas - Real Zaragoza G  
21:00 Almeria - Albacete G  
France: Ligue 2
20:00 Niort - Guingamp G  
20:00 Dunkerque - Toulouse G  
20:00 Le Havre - Troyes G  
20:00 Caen - Clermont Foot G  
20:00 Sochaux - Auxerre G  
20:00 Pau - Valenciennes G  
20:00 LB Chateauroux - AC Ajaccio G  
20:00 Nancy - Amiens G  
20:00 Grenoble Foot 38 - Rodez G  
20:00 Paris FC - FC Chambly-Thelle G  
England: Premier League
13:30 Burnley - Leeds G  
16:00 Southampton - Fulham G  
21:00 Brighton - West Ham G  
Ireland: Premier Division
19:00 Shamrock Rovers - Derry City G  
19:00 Longford Town - Bohemians G  
Italy: Serie A
15:00 Spezia - Torino G  
15:00 Genoa - Atalanta G  
18:00 Juventus - Inter Milan G  
20:45 Roma - Lazio G  
Peru: Primera División
18:00 Deportivo Binacional - César Vallejo G  
20:15 Deportivo Municipal - Cusco Fútbol Club G  
22:30 Ayacucho FC - Universitario de Deportes G  
Portugal: Primeira Liga
16:30 Farense - Tondela G  
16:30 Boavista - Portimonense G  
19:00 Benfica - Sporting G  
21:30 Rio Ave - FC Porto G  
Portugal: Segunda Liga
16:00 UD Vilafranquense - Cova de Piedade G  
17:00 Mafra - Arouca G  
Czech Republic: First League
15:00 SFC Opava - Sigma Olomouc G  
17:00 FK Pribram - FK Baumit Jablonec G  
17:00 Banik Ostrava - FC Fastav Zlín G  
19:30 Slovacko - Bohemians 1905 G  
Russia: 1st Division
13:00 Spartak Moscow II - FK Chertanovo Moscow G  
13:00 Veles - Tekstilshchik G  
15:00 Krasnodar II - Volgar G Astrakhan G  
15:00 Akron - Fakel Voronezh G  
15:00 FK Chayka - Neftekhimik Nizhnekamsk G  
15:00 Tom Tomsk - Olimpiyets G  
Serbia: Super Liga
13:30 Javor Ivanjica - FK Cukaricki G  
13:30 FK Zlatibor Čajetina - Radnicki Nis G  
13:30 FK Napredak - Mladost Lucani G  
13:30 Metalac Gornji - FK Novi Pazar G  
13:30 Rad - FK Mačva Šabac G  
13:30 FK Indija - Proleter Novi Sad G  
16:00 Partizan Belgrade - FK Vozdovac G  
Sweden: Superettan
13:00 Akropolis IF - Örgryte G  
15:00 Brage - Norrby G  
15:00 GIF Sundsvall - Vasalund G  
17:00 Helsingborg - Öster G  
Switzerland: Super League
20:30 Young Boys - Lucerne G  
20:30 Lugano - FC Sion G  
20:30 Basel - FC Zurich G  
20:30 St Gallen - Lausanne G  
20:30 FC Vaduz - Servette G  
Turkey: Süper Lig
17:00 Antalyaspor - Konyaspor G  
17:00 Rizespor - Istanbul Basaksehir G  
17:00 Sivasspor - Kasimpasa G  
17:00 Hatayspor - Gaziantepspor G  
17:00 Ankaragücü - Alanyaspor G  
17:00 Fatih Karagümrük - Denizlispor G  
18:30 Kayserispor - Fenerbahce G  
19:30 Göztepe - Besiktas G  
19:30 Trabzonspor - Genclerbirligi G  
19:30 Galatasaray - Yeni Malatyaspor G